StepStone
Services

StepStone to firma technologiczna łącząca pracodawców i kandydatów, wielokrotnie nagradzana za ‚Najlepsze portale rekrutacyjne’. Nasz zespół to grupa prawie 300 profesjonalnych, ambitnych i kreatywnych developerów, rozwijających produkty IT w 130 krajach na całym świecie.

Wszystko co robimy ma jeden cel

Budujemy zespoły, w których rozwijamy talenty i pozwalamy im ‚rozkwitnąć’. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz ambitne wyzwania, nagradzając równocześnie za wyjątkowe umiejętności. Inwestujemy w rozwój, zachęcamy pracowników do inicjatyw i wyzwań, tak aby mogli się w pełni realizować.

Dołącz do nas

Płaska struktura firmy

Płaska struktura
firmy

Międzynarodowa współpraca

Międzynarodowa
współpraca

Znamy się na programowaniu

Znamy się
na programowaniu

Ubezpieczenia medyczne

Ubezpieczenia
medyczne

Swobodna atmosfera :)

Swobodna
atmosfera :)

Wszystko co robimy ma jeden cel

Łączymy doświadczenia w obszarze e-recruitingu na całym świecie. Wierzymy, że nasi współpracownicy są godni zaufania i otwarci na współpracę z doświadczonymi menadżerami w dużych projektach. Nie improwizujemy. Jesteśmy przejrzyści i otwarci na nowe pomysły, dzięki czemu mamy najlepsze pomysły i ponadprzeciętne efekty.

Nasze projekty

0krajów na świecie
0aktywnych zespołów
0osób w zespole
0realizowanych projektów

StepStone to platforma rekrutacyjna dla klientów oraz przyszłych pracowników

Chcemy uszczęśliwiać wszystkich: naszych pracowników, kandydatów poszukujących pracy oraz klientów, oferując absolutnie najlepsze rezultaty. Wtedy wszyscy są zadowoleni: tak nasi pracownicy czy kandydaci, jak nasi klienci, nie mówiąc już o naszych udziałowcach. Nasze wartości jak dbanie o pracowników, partnerów oraz niesamowite rezultaty są Ci bliskie? Dołącz do nas!
I niech MOC będzie z Tobą!

Kogo szukamy?

Ludzie

Fabian

Dla mnie StepStone to przede wszystkim fantastyczni ludzie i światowe, nowoczesne technologie. Te dwa elementy ukształtowały niesamowitą pod każdym względem firmę. Moja przygoda ze StepStone to codzienne wyzwania z których wyciągam naukę na przyszłość.

Bartek

Po długich poszukiwaniach, zakotwiczyłem w StepStone i był to początek niezwykłej przygody. W biurze stylizowanym na Gwiezdne Wojny, wśród świetnych ludzi, prawie zapomniałem, że przychodzi się tu do pracy!

Andrzej

W StepStone pracuję tak, jak lubię. I firmie to pasuje :)

Daniel

W StepStone bardzo cenię przyjacielską atmosferę wśród pracowników oraz nieograniczone możliwości rozwoju. To tutaj nauczyłem się zaawansowanych narzędzi do analityki internetowej i automatycznego testowania stron internetowych. Otwartość firmy na technologiczne innowacje sprawia mi ogromną frajdę, bo pracując – uczę się najlepszych, dostępnych na rynku rozwiązań IT.

Michał

W StepStone lubię wyzwania, których rozwiązywanie powoduje, że redefiniuje się postrzeganie rzeczywistości. Praca w tej firmie pozwoliła mi rozwinąć się w obszarach szczególnie ważnych dla każdego Scrum Mastera, tj. facylitacja, coaching, umiejętności szkoleniowe oraz mentoring. Dzięki StepStone poszerzyłem również moją wiedzę domenową z obszaru Agile.

Piotrek

Praca przy aplikacji w tak dużej skali to niesamowite doświadczenie. Rozwijanie własnego produktu pozwala całemu zespołowi skupić się na dopracowaniu szczegółów, by dostarczyć wartość biznesową naszym Klientom i wykonać powierzone zadania w 100%.

Michał

W mojej pracy w StepStone najbardziej cenię sobie wolność technologiczną i operacyjną, która pozwala mi zaspokoić potrzebę geekowej części mojej natury podczas tworzenia implementacji dla biznesu i użytkowników.

Pavel

StepStone to międzynarodowe zespoły profesjonalistów, a do tego naprawdę świetni ludzie! Dzięki mojej pracy wiele się nauczyłem, codziennie się rozwijam i co najważniejsze - szlifuję moją znajomość języków obcych. Naprawdę jestem szczęśliwy, że mogę tu pracować!

Mateusz

Jako Data Scientist najbardziej cenię sobie, że przełożeni dają mi dużą swobodę w ramach projektów, nad którymi pracuję.

Marcin

Praca w StepStone to świetne doświadczenie zarówno od strony profesjonalnej jak i osobistej. Mam szansę poznawać branże IT od podszewki i pracować z wieloma wspaniałymi ludźmi.

Piotrek

Najważniejszą wartością pracy w StepStone jest dla mnie możliwość codziennej pracy ze wspaniałym zespołem. Nasze postępy dają mi ogromną satysfakcję, bo osiągamy je jako Team i razem możemy świętować nasze wspólne sukcesy.

Przemek

Tu w StepStone, firmę tworzą pracownicy. Dzięki nim, niesamowitej kulturze pracy i nastroju panującemu w biurze, można się tu poczuć prawie jak w domu.

Michał

Muszę przyznać, że StepsSone zapewnia świetne warunki do rozwoju. Teraz, gdy konkurujemy z gigantami takimi jak Google czy Facebook, mocno stawiamy na wdrożenie nowoczesnych rozwiań. O kierunku rozwoju projektów decydują członkowie zespołu i wiąże się to z mnóstwem dyskusji oraz okazji to podszlifowania umiejętności „miękkich”.

Kamil

Kilka lat temu StepStone skusił mnie propozycją pracy przy technologiach Big Data. To była szansa na połączenie moich umiejętności IT i podszkolenia tych „miękkich“. Dzisiaj to przyjemność budzić się rano i iść do pracy. Nigdy wcześniej tak nie było :)

Patrycja

W StepStone fascynują mnie pozytywna atmosfera w pracy i niesamowici ludzie. Firma daje mi możliwość rozwoju oraz poszerzania umiejętności. Współpracę ze StepStone polecam każdemu, kto marzy o wielu pozytywnych doświadczeniach zawodowych.

Ewa

W StepStone pracuję od 7 lat. Relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, tak z bezpośrednim przełożonym jak i własnym zespołem oraz niezależność, są tu dla mnie na wagę złota. Rewelacyjne warunki pracy i wielu cudownych ludzi z rozmaitych zakątków świata sprawiają, że atmosfera w StepStone jest po prostu niezwykła.

Wchodzimy w nadświetlną